Сегодня: Суббота, 22 Октября 2016 года
Спорт

Замість пам’ятки архітектури у Львові буде міні-готель

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   10984
Замість пам’ятки архітектури у Львові буде міні-готель
Сьогодні, 23 вересня, виконавчий комітет міської ради Львова дозволив перетворити памятку архітектури, що на вул.О.Степанівни, 31 на міні-готель.


Про це повідомляє кореспондент сайту 032.ua.


Члени виконкому підтримали питання про "Затвердження містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки гр. Демою Н. І. на реставрацію та пристосування житлового будинку на вул. Олени Степанівни, 31 (пам’ятки архітектури місцевого значення – охоронний № 2812)", дозволивши перетворити будівлю на міні-готель.


Нагадаємо, що будівлю на вул.О.Степанівни, 31 ще у 2014 році вирішили продати на аукціоні. Раніше там розташовувалася жіноча консультація 3-ї міської клінічної лікарні. Будівля була з пічним опаленням, яке взимку не могло добре нагріти приміщення, з туалетом на вулиці, без центрального водопостачання, без власної лабораторії.


Нагадаємо, як раніше повідомляв 032.ua, на вул.О.Степанівни 35-а запрацювала нова амбулаторія сімейної медицини.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.