Сегодня: Пятница, 24 Февраля 2017 года
Спорт

Виконком скасував містобудівні умови щодо будівництва на вул. Варшавській-Сосновій

  •   Игорь Паньков  •   032.ua   •   9756
Виконком скасував містобудівні умови щодо будівництва на вул. Варшавській-Сосновій
Виконавчий комітет сьогодні, 8 липня, прийняв рішення про скасування містобудівних умов та обмежень щодо забудови земельної ділянки на вул. Варшавській-Сосновій.


Про це 032.ua повідомили у прес-службі міської ради Львова.


Відтак, міське управління архітектури повинне повідомити про це рішення Інспекцію архбудконтролю, а також Шевченківську районну адміністрацію. Остання, своєю чергою, має скасувати дозвіл на відкриття будівельного майданчика.


"Це безпрецедентна ситуація, яку ми сьогодні отримали в місті, коли забудовник, не маючи технічних умов, розуміючи напругу, яка виникає в громадськості, не зважаючи на документи, вважає, що він може робити, що хоче. Цього не буде", - заявив мер міста Андрій Садовий.


Нагадаємо, нещодавно у Львові розгорівся новий скандал навколо незаконного будівництва на вулиці Варшавській-Сосновій.


Читайте також на нашому сайті: мер Львова Андрій Садовий розповів, що думає про незаконне будівництво на вулиці Варшавській-Сосновій
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.