Сегодня: Пятница, 24 Февраля 2017 года
Происшествия

У Львові знову псують історичні пам’ятки: цього разу постраждав будинок на вулиці Сербській

  •   Карина Светлова  •   032.ua   •   8719
У Львові знову псують історичні пам’ятки: цього разу постраждав будинок на вулиці Сербській
На сьогоднішньму засіданні Львівської міськради депутат від "Блоку Петра Порошенка" Ропяк Володимир закликав врятувати історичний будинок, що розташований на вулиці Сербській у Львові.


Про це повідомляє кореспондент сайту міста Львова 032.ua.


Якщо Львів виключать зі списку ЮНЕСКО - це буде великою заслугою Галицької адміністрації


"Ми дуже боремося за те, що Львів - історичне місто. Так, ось, на вулиці Сербіській, 4, в історичному будинку відкрили два магазини. Замість вікон вирубали двері. Куди дивляться Галицька адміністрація, ЛКП "Старий Лев", управління охорони історичного середовища? Це все відбувається на їхній території. Якщо Львів виключать зі списку ЮНЕСКО - це буде великою заслугою Галицької адміністрації", - сказав Ропяк.


Депутат вимагає надати інформацію хто і коли дозволив псувати історичну пам’ятку у історичній частині міста, також повідомити, що зробили чиновники, аби врятувати будівлю.


Читайте також на нашому сайті: активісти увірвались на сесію Львівської міськради: вимагають звільнити директора ЛКП“ Лев”.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.