Сегодня: Пятница, 24 Февраля 2017 года
Спорт

Прокуратура звернулась до суду через руйнування пам’ятки архітектури на вул. Фредра,7

  •   Карина Светлова  •   032.ua   •   8806
Прокуратура звернулась до суду через руйнування пам’ятки архітектури на вул. Фредра,7
Прокуратура вимагає відновити пошкоджену пам’ятку архітектури у Львові.


Як розповіли у прес-службі прокуратури Львівської області, Львівською місцевою прокуратурою №1 здійснюється процесуальне керівництвом досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні, що розслідується Галицьким відділом поліції ГУ НП у Львівській області, за ч.2 ст.298 КК України, за фактом руйнування пам’ятки культурної спадщини місцевого значення на вул. Фредра,7 у м. Львові.


У цьому будинку без відповідних дозвільних документів розпочато будівельні роботи, внаслідок яких пошкоджено фасад пам’ятки архітектури.

З метою припинення протиправних дій, судом за клопотанням прокурора в межах досудового розслідування у цьому кримінальному провадженні на вказане нерухоме майно накладено арешт.


Водночас, Львівська місцева прокуратура №1 звернулася із позовом в інтересах Львівської міської ради до власників приміщень про відновлення пам’ятки культурної спадщини.


На цей час справа перебуває на розгляді в Галицькому районному суді міста Львова.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.