Сегодня: Суббота, 22 Октября 2016 года
Происшествия

Сміттєвий колапс у Львові: мер запевняє, що сміття із районів міста зникне за кілька днів

  •   Карина Светлова  •   032.ua   •   9605
Сміттєвий колапс у Львові: мер запевняє, що сміття із районів міста зникне за кілька днів




Андрій Іванович запевняє, що станом на сьогодні всього 2% сміттєвих майданчиків у Львові переповнені сміттям.


Про це мер нашого міста заявив сьогодні, 3 жовтня, під час брифінгу із журналістами, інформує кореспондент сайту 032.ua.


Мене інколи дивує бажання людей зробити велике шоу


"Мене інколи дивує бажання людей зробити велике шоу і показати, що у Львові є великі проблеми. У нас є біда, але вона на державному рівні. Тому, що в нашій країні багато політичного сміття, людей, які спеціально створють проблеми. І мені приємно, що львів’яни це розуміють. Такий період у нашому житті. Я переконаний, що ці майданчики, переповнені сміттям, будуть прибрані впродовж наступних 2-3 днів", - розповів Андрій Садовий. 


Читайте також на нашому сайті: цього тижня у Львові планують відновити рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища.




























www.032.ua





В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.