Сегодня: Суббота, 22 Октября 2016 года
Криминал

Поки що ми будемо проводити рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища власними силами, - Андрій Садовий

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   9082
Поки що ми будемо проводити рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища власними силами, - Андрій Садовий
Незважаючи на спротив мешканців сіл Малехова, Грибовичів та Дубляв, мер Львова запевняє, що рекультивація Грибовицького сміттєзвалища відновиться цього тижня.


Про це Андрій Іванович заявив під час сьогоднішньої зустрічі із журналістами, інформує кореспондент сайту 032.ua.


Ми не будемо чекати поки нам виділить кошти Європейський інвестиційний банк


"Ми не будемо чекати поки нам виділить кошти Європейський інвестиційний банк тому, що на це як мінімум треба півроку. Це є дуже складна бюрократична процедура, але це живі кошти на 25 років. Тому рекультивацію сміттєвого полігону ми розпочинаємо власними силами. І наша амбіція - збудувати у Львові сучасний сміттєпереробний завод. Тому рекультивацію сміттєвого полігону ми розпочинаємо власними силами", - пояснив Андрій Садовий.


Нагадаємо, що прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, перебуваючи із офіційним візитом у Львові заявив, що уряд надав погодження Львову на залучення інвестиційних коштів для рекультивації полігону.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.