Сегодня: Суббота, 22 Октября 2016 года
Происшествия

Садовий про переповнені контейнери зі сміттям: на сьогодні в місті орієнтовно 15% майданчиків є проблемними

  •   Карина Светлова  •   032.ua   •   9137
Садовий про переповнені контейнери зі сміттям: на сьогодні в місті орієнтовно 15% майданчиків є проблемними
Мер Львова, Андрій Садовий, прокоментував ситуацією із вивезенням сміття у районах міста. 


За його словами, приблизно 15% майданчиків є переповнені. Про це повідомили у прес-службі ЛМР. 


«На сьогодні у нас є проблема орієнтовно з 15% майданчиків міста Львова, це четвертина Сихівського району і невелика частина проблемних майданчиків по Франківському, Шевченківському та Личаківському районах. За п’ятницю-суботу-неділю великий об’єм було вивезено, ввійшли в нормальний ритм.


Очікуємо за понеділок-вівторок суттєво змінити ситуацію, щоб вийти на нормальну роботу. Є один перевізник, який не справляється, інші йому зараз допомагають. Але проблема з вивезенням з точки зору нових полігонів присутня.


Штучно, різними способами створюються проблеми, ми з тим живемо більше 120 днів. Ведемо паралельно розмови з Малеховом, щоб розпочати процеси по рекультивації, з різними групами працюємо, щоб доносити правдиву інформацію. Дуже багато нечесних людей на цьому скористались, доноситься викривлена інформація. Рекультивація потрібна і для Львова, і для мешканців, які там живуть.


Для нас важливо, щоб ми комплексно вирішили проблему, бо ми в одному човні. Дуже велика кількість людей, які живуть у тих селах, працюють у Львові.


Завдання – вирішити цей конфлікт, пояснити людям правду. Не робити рекультивацію – це злочин, в першу чергу, для людей, які там живуть. Місто готове чітко по проекту працювати, виконуючи всі умови, які ми запропонували в якості соціального пакету. Не думаю, що це вирішиться за один день. Спокійно, в дискусіях, за круглими столами, максимально забравши політиканство. Мене дивують політики, які в воюючій країні пробують у Львові робити накручування ситуації. Львів – це тил, якщо хтось у Львові бунтує ситуацію, це, напевно, комусь потрібно», - розповів Андрій Садовий, міський голова Львова.


Нагадаємо, як раніше писав 032.ua, Львів продовжує потопати у смітті. На багатьох вулицях уже більше тижня не вивозять сміття.


 


Відеокоментар: 
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.