Сегодня: Пятница, 24 Февраля 2017 года
Криминал

Ситуація із вивезення сміття зі Львова стає критичнішою через переповнені полігони в області

  •   Карина Светлова  •   032.ua   •   9050
Ситуація із вивезення сміття зі Львова стає критичнішою через переповнені полігони в області
Сьогодні, 7 червня, заступник комісії з техногенно-екологічної безпеки і цивільного захисту населення Ірина Маруняк  повідомила, що ситуація із вивезенням сміття зі Львова стає критичнішою.


Про це посадовець сказала під час брифінгу, який відбувся у міськраді. 


За її словами, загалом у Львові вивозять сміття, але є декілька майданчиків, які зараз є переповнені.


Необхідно вирішувати питання, - Маруняк.


"Це одиничні випадки. Ми говорили з компанією "Еко-світ", ми говорили з компанією "AVE", і от сьогодні, зараз вони інтенсивніше працюють щодо вивезення сміття.  Але з кожним днем ситуація стає критичнішою, тому що полігони на території Львівської області також є перевантажені, знову ж таки громадські активісти чинять перешкоди щодо вивезення сміття на те чи інше звалище і, таким чином, ускладнюється ситуація з вивезенням сміття. Тому необхідно вирішувати питання.


Я сьогодні говорила на сесії обласної ради стосовно виділення земельної ділянки для того, щоб на цій земельні ділянці тимчасового складування сміття, а  в подальшому для будівництва сміттєпереробного заводу. Паралельно треба проводити рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища, а це процес тривалий, процес, який може тривати 10 років.


Але є відповідний проект, який пройшов експертизу. Зараз ми також зверталися до мерів міст Львівської області, щоб вони посприяли в тому, щоби приймати сміття, поки вирішується питання з виділенням земельної ділянки", - сказала Ірина Маруняк.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.