Сегодня: Пятница, 24 Февраля 2017 года
Криминал

Миколаїв і Дніпро відмовились приймати сміття зі Львова

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   9377
Миколаїв і Дніпро відмовились приймати сміття зі Львова
Станом на сьогодні, припинено прийом сміття зі Львова Дніпром і Миколаєвом.


Про це сьогодні, звітуючи про виконання робіт по стабілізації Грибовицького сміттєзвалища та вивозу сміття у Львові перед депутати міськради, повідомила заступник голови міської комісії ТЕБ і НС Ірина Маруняк. 


За її словами, в результаті того, що Дніпро та Миколаїв не приймає сміття зі Львова, на сьогодні з 20% майданчиків не вивезено сміття.


"Але ми працюємо з перевізниками для того, щоб покращити ситуацію. У Львові в міській раді працює штаб, тож ми щоденно зранку маємо зведену інформацію щодо вивезення сміття по районах. Також завдяки штабу координуємо роботу з перевізниками. На сьогодні місто Львів залишилось наодинці зі своєю проблемою. Держава не приймає відповідних рішень і в цей процес активно не втручається. Львову буде дуже складно без допомоги держави вирішити цю проблему», – зазначила Маруняк.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.