Сегодня: Пятница, 24 Февраля 2017 года
Криминал

Садовий розповів, про що розмовляв сьогодні із президентом України

  •   Илона Мамаева  •   032.ua   •   10204
Садовий розповів, про що розмовляв сьогодні із президентом України




Міський голова Львова Андрій Садовий сьогодні мав розмову з Президентом України щодо пожежі на Грибовицькому сміттєзвалищі.


Про це 032.ua повідомили у прес-служби Львівської  міської ради.


Зокрема, мер підняв питання застарілості засобів та механізмів, які застосовують державні служби в процесі гасіння, порівняно з тими, якими користуються у світі. Відтак, уже сьогодні розпочато перемовини з європейськими партнерами щодо надання необхідної допомоги.


«Після моїх звернень до президента, до уряду, які багато кому не сподобались, слава Богу, учора з’явилась авіація для гасіння пожежі. А чому вона не була там 10 днів тому? Якщо би одразу задіяли, то, можливо, не було б смертей людей. Чому цього не зробили? Також сьогодні я мав розмову з президентом. Кажу – чому ви не застосовуєте ті засоби, які весь світ застосовує для гасіння пожежі? Уже сьогодні зв’язуються з нашими партнерами в ЄС, щоб, можливо, дійсно запросити якусь допомогу. Чому це не робилося раніше? Держава ж має в своєму підпорядкуванні ту службу. Ми волаємо, але допомоги не маємо», – зазначив він.


Водночас, як підкреслив міський голова, сьогоднішня напружена ситуація з вивезенням сміття з міста – спланована та організована, однак Львів бореться, а інші міста області солідарні з ним та виявляють бажання допомогти. «Зараз нам дуже важко, тому що маючи 600 полігонів у нашій області, ми, станом на вчора, возили сміття лише на 3. Усі інші були перекриті, були блокади, це все було організовано й системно. І всі стоять збоку й дивляться – а як Садовий справиться? А ми справимось. Дуже важко, дуже складно, але є люди, які допомагають. Я вчора мав зустріч з мерами міст області, і вони висловили своє бажання підтримати нас. Сьогодні в багатьох містах відбулися виконкоми, сесії місцевих рад. Колеги йдуть на допомогу, тому що ніхто не знає, що завтра станеться в нього. Ми повинні бути солідарними і протягнути руку допомоги один одному», – відзначив міський голова.


усі повинні працювати консолідовано 


Додамо, що, за словами Андрія Садового, сьогодні триває другий день гасіння пожежі на Грибовицькому сміттєзвалищі із застосуванням авіації. Так, упродовж вчорашнього дня задіяно близько 217 тонн вод. Також працює група експертів-науковців, очолювана радником мера Володимиром Шевчуком, яка займається коригуванням проекту рекультивації сміттєзвалища. «Вони четвертий день від ранку до вечора працюють, і їхнє завдання – максимально швидко подати пропозиції з коригування проекту рекультивації полігону, щоб можна було ще цього року приступити до його реалізації. Це з одного боку. З іншого боку – ми очікуємо, що Мінрегіон максимально оперативно погодить весь проект, який у нас є з Європейським інвестиційним банком, тому що ми плануємо вже цього року почати роботи», – розповів міський голова. Він також додав, що учора спілкувався з головою обласної адміністрації щодо пришвидшення погодження ділянок, які вибирають для будівництва нового полігону. «Усі повинні працювати консолідовано – тоді й буде результат», – додав міський голова.




























www.032.ua





В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.