Сегодня: Пятница, 24 Февраля 2017 года
Политика

Ніякого колапсу у Львові немає, ситуація спокійна і контрольована, - Андрій Мончак

  •   Карина Светлова  •   032.ua   •   8885
Ніякого колапсу у Львові немає, ситуація спокійна і контрольована, - Андрій Мончак
На думку в.о. начальника управління інженерного господарства ЛМР Андрія Мончака, сьогоднішні потопи та плаваюче сміття на вулицях міста - колапсом називати не можна.


Про це Мончак заявив сьогодні, 4 жовтня, виступаючи перед депутатами міської ради під час пленарного засідання, інформує сайт 032.ua.


В жодному районі Львова немає критичної ситуації


"В жодному районі Львова немає критичної ситуації у зв’язку із погодніми умовами. У нас є проблеми лише на вулиці Стуса, де сьогодні провалився новий асфальт і був потоп. В цілому ж по місту ситуація спокійна", - повідомив Мончак.


Нагадаємо, як раніше повідомляв 032.ua, у міськраді пояснили, чому на капітально відремонтованій вулиці Стуса утворилося провалля.


Читайте також на нашому сайті: Львів перетворився на Венецію: на яких вулицях ні пройти, ні проїхати (ФОТО+ВІДЕО).


 


#2614

www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.