Сегодня: Суббота, 22 Октября 2016 года
Общество

Львів не вивозить сміття на Грибовицьке сміттєзвалище, - Ірина Маруняк

  •   Карина Светлова  •   032.ua   •   8450
Львів не вивозить сміття на Грибовицьке сміттєзвалище, - Ірина Маруняк
Грибовицьке сміттєзвалище поблизу Львова наразі не приймає сміття із нашого міста, його вивозять на інші сміттєві полігони на території області.


Про це під час сьогоднішнього брифінгу розповіла заступник голови міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Ірина Маруняк.


За словами Маруняк, місто з окремими сміттєзвалищами жодних угод не укладає: кожен перевізник, як приватна структура, має свої домовленості з регіонами.


приймають львівське сміття інші регіони за межами Львівщини


"На Грибовицьке сміттєзвалище Львів сміття не вивозить. Перевізники вивозять сміття на інші сміттєві полігони, розташовані на території Львівської області. Також приймають львівське сміття інші регіони за межами Львівщини", - розповіла Ірина Маруняк.


Нагадаємо, як повідомляв раніше 032.ua, у Львові пояснили, чому на вулицях Львова стоять переповнені контейнери сміття.


Читайте також на нашому сайті: у Львові назвали райони де існують найбільші проблеми із вивозом сміття (ФОТО).www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.