Сегодня: Пятница, 13 Декабря 2019 года
Политика

На вивіз сміття зі Львова міська рада додатково виділила 40 млн гривень

  •   Илона Мамаева  •   032.ua   •   8809
На вивіз сміття зі Львова міська рада додатково виділила 40 млн гривень
Під час сьогоднішнього пленарного засідання депутати міської ради погодили виділити 40 млн гривень, як компенсацію перевізникам за вивіз твердих побутових відходів.


Про це повідомляє кореспондет 032.ua.


Зазначимо, що навколо цього питання у міській раді точилися гострі дискусії між депутатами. Так, депутат від фракції "Українське об’єднання патріотів "Укроп" Ігор Телішевський  вимагав від керівника департаменту економічної політики Ірини Кулинич прозвітувати, куди поділись раніше виділені кошти на вивіз сміття із міста. Однак, пані Ірина відповіла, що готова надати відповідь лише у письмовому вигляді. 


Додамо, що за відповідну ухвалу проголосувало 42 депутати.


Нагадаємо,  що львів'яни у соціальних мережах скаржаться, що на  вулицях міста ось уже кілька днів не вивозять сміття і всі сміттєві контейнери переповнені. 


Читайте також на нашому сайті: Маруняк пояснила, чому на вулицях Львова стоять переповнені контейнери сміття.


 www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.