Сегодня: Суббота, 25 Февраля 2017 года
Власть

У міськраді пояснили, чому на капітально відремонтованій вулиці Стуса утворилося провалля

  •   Игорь Паньков  •   032.ua   •   10451
У міськраді пояснили, чому на капітально відремонтованій вулиці Стуса утворилося провалля
В.о.начальника управління інженерного господарства Львівської міської ради Андрій Мончак пояснив, чому на вулиці Стуса сьогодні провалився асфальт.


Так, за словами пана Мончака, із потужними потоками дощової води не впорався старий колектор, який наразі змінюють на новий, інформує сайт міста Львова 032.ua.


"Нижня частина колектору є завуженою і вона не справляється зі значними об’ємами стічних вод. Наразі на вулиці Стуса відбувається заміна старого колектора, і коли ми підключемо новий, то таких проблем більше не буде, адже його діаметр є більшим ніж у діючого колектора", - пояснив Мончак.


Нагадаємо, як повідомляв раніше 032.ua, частину вулиці Стуса після капітального ремонту відкрили 10 серпня цього року. А вже сьогодні, 4 жовтня, на проїжджій частині  під асфальт провалилася фура..


Читайте також на нашому сайті: потоп у Львові: на одній із вулиць тимчасово перекрили рух транспорту (ВІДЕО).


 


#2614

www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.