Сегодня: Пятница, 18 Марта 2016 года
Культура

Турчинов вважає, що головним фактором миру у Європі має стати сильна українська армія

  •   Карина Светлова  •   032.ua   •   8930
Турчинов вважає, що головним фактором миру у Європі має стати сильна українська армія
Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов відкрив XII Міжнародну виставку «Зброя та безпека - 2015».


Про це повідомляє 032.ua з посиланням на прес-службу РНБО.


Під час виступу Олександр Турчинов зазначив, що в умовах продовження агресії жорстокого і сильного ворога проти України «дуже серйозна увага приділяється розвитку оборонно-промислового комплексу нашої країни».


«Оборонно-промисловий комплекс України сьогодні забезпечує основні потреби нашої армії, Національної гвардії та інших військових формувань у зброї та військовій техніці».


Секретар РНБО також додав, що практично на всіх підприємствах ОПК відбулося нарощення обсягів виробництва та покращення якості продукції, що випускається.


Наш оборонпром сьогодні випускає зброю і техніку одну з найкращих у світ


«Наш оборонпром сьогодні випускає зброю і техніку одну з найкращих у світі, тому що вона проходить випробування не на стендах і полігонах, а у бойових умовах. І саме там військові, випробовуючи зброю, вносять пропозиції щодо покращення її якості, бойових характеристик, а фахівці оборонпрому реалізують це під час своєї роботи», - підкреслив Олександр Турчинов.


Крім того, Олександр Турчинов зазначив, що надзвичайно важливим є відновлення позицій українського оборонно-промислового комплексу на світових ринках зброї. Для цього, на думку Турчинова, необхідно 


усі обмеження з військово-технічної співпраці, які сьогодні штучно створені на нашому шляху.


Ворога, агресора треба не вмовляти, не закликати до миру, а зупиняти


«Нашим стратегічним партнерам, провідним політикам світу треба зрозуміти, що ворога, агресора треба не вмовляти, не закликати до миру, а зупиняти. Історія довела, що шлях умиротворення агресора є безперспективним. Тому сьогодні головним фактором миру в Європі має стати сильна, озброєна сучасною зброєю українська армія», - підкреслив Секретар РНБО.
www.032.uaВ связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.