Сегодня: Пятница, 03 Апреля 2020 года
Власть

Порошенко: Мінські угоди дали Україні фору і час для зміцнення обороноздатності

  •   Карина Светлова  •   032.ua   •   10027
Порошенко: Мінські угоди дали Україні фору і час для зміцнення обороноздатності
Мінські угоди дали Україні фору і час для зміцнення обороноздатності і дали можливість подолати "очевидне військово-технічне відставання від Росії". 


Про це у Чугуєві (Харківська обл.) заявив президент Петро Порошенко під час урочистого вручення  особовому складу ЗСУ та іншим військовим формуванням озброєння та військової техніки, - пише  «Українська правда».


"Сьогодні ми вже значно краще, ніж рік тому,  готові до оборони і захисту нашої держави.  Мінські угоди, хто б і як їх не критикував, дали нам фору і час для зміцнення обороноздатності, та дали можливість хоча б частково подолати очевидне військово-технічне відставання від Росії", - заявив Порошенко. 


"Для росіян розбудова (армії) була пріорітетом щороку, починаючи з 2000-го. 14 років вони виділяли шалені кошти, щоб підготуватися для агресії проти України. Ми ж почали створювати боєздатне військо лише рік тому. Тоді в нас було менше 10 тис. боєздатного війська. Сьогодні боєздатність армії зросла в десятки разів", - заявив президент.


"Прогрес - очевидний, але до моєї мрії ще далеко. ... Часи легковажного пацифізму і короткозорого нехтування проблемами обороноздатності - незворотньо пішли в минуле", - додав Порошенко. 


Також, за його словами, наразі в армії налічується 60 тис. контрактників та 45 тис. офіцерів. 

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.