Сегодня: Четверг, 02 Апреля 2020 года
Политика

«Репід Трайдент-2015» на Львівщині відвідали високопосадовці з 18 країн (ФОТО)

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   9159
«Репід Трайдент-2015» на Львівщині відвідали високопосадовці з 18 країн (ФОТО)
У п'ятницю, 24 липня, на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, що у Яворівському районі Львівської області провели день високоповажних осіб та преси.


Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА


Високопосадовці, серед яких були міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак, віце-прем‘єр міністр – Міністр національної оборони Республіки  Польща пан Томаш Семоняк, міністр охорони краю Литовської Республіки пан Юозас Олекас, командувач Сухопутних військ ЗС США в Європі генерал-лейтенант Фредерік Бен Ходжес, командувач корпусу швидкого розгортання НАТО генерал-лейтенант Ріккіардо Марчіо, командувач сухопутного компоненту ЗС Бельгії генерал-майор Жан-Поль Деконінг, начальник штабу Сухопутних військ ЗС Болгарії бригадний генерал Пламен Атанасов, надзвичайний і повноважний посол США в Україні Джеффрі Паєтт, почесні консули держав-учасниць навчання та інші оцінили дії багатонаціональних підрозділів у ході українсько-американського командно-штабного навчання із залученням військ "Репід Трайдент - 2015".


Загалом за ходом навчання "Репід Трайдент - 2015" спостерігали близько 130 генералів, офіцерів, високоповажних гостей та близько сотні представників вітчизняних та іноземних мас-медіа.


Високим гостям продемонстрували правила та умови організації польового табору у відповідності до стандартів провідних країн світу, оглянули декілька навчальних ділянок: "основні тактико-спеціальні процедури під час проведення операцій з підтримання миру та безпеки", "порядок виклику вогневої підтримки артилерії", "несення служби на спостережному посту" та "Протидія саморобним вибуховим пристроям".


Під час брифінгу із представниками засобів масової інформації міністр оборони України Степан Полторак зазначив: "Тривалий час розвитку матеріально технічної бази Збройних Сил України, в тому числі і Міжнародного центру миротворчості та безпеки у Львівській області, ми приділяли дуже мало уваги. Керівництво оборонного відомства має чітке розуміння проблем війська. Гостро вони проявились під час ведення бойових дій. Успіх на полі бою залежить від доброї підготовки,  у цьому році в кошторисі Міноборони передбачені кошти щодо забезпечення навчальних центрів.  І це стосується не тільки Міжнародного центру миротворчості та безпеки, а й інших полігонів. Усі навчальні центри Збройних Сил України будуть оснащені сучасною технікою та матеріальною базою, для того щоб готувати військовослужбовців на належному рівні".


Командувач Сухопутних військ ЗС США в Європі генерал-лейтенант Фредерік Бен Ходжес підкреслив, що український народ повинен пишатися  тим, що робить міністерство оборони України і що роблять українські військовослужбовці.


"Українські вояки заслуговують на те, щоб ними опіклувалися, надавали можливість займатись бойовою підготовкою, надавали сучасне обладнання і озброєння, забезпечували належний рівень соціальних стандартів для військовослужбовців та їхніх сімей, – сказав генерал-лейтенант Фредерік Бен Ходжес. – Я вражений не тільки тим, що тут роблять українські військові, але й високо оцінюю вклад наших партнерів з інших країн, які тренуються разом".


Він також відзначив ефективність та винахідливість українських бійців у галузі бойової підготовки. Американський генерал підкреслив значне просування у цьому напрямку в порівнянні з минулими роками. "Багато ваших офіцерів та солдатів мають досвід ведення активних бойових дій. Вони демонструють ефективний приклад того, як українці використовували зброю. Намітився прогрес у навичках медичної підготовки", – наголосив Фредерік Бен Ходжес.


Якщо військові керівники говорили насамперед про розвиток партнерства у галузі безпеки та поглиблення процесу військового співробітництва, надзвичайний і повноважний посол США в Україні Джеффрі Паєтт підкреслив економічну та політичну складову світової підтримки України та її незалежності.


"На даний час фінансова допомога Сполучених Штатів Америки Україні складає близько 200 мільйонів доларів. Ця сума була використана для придбання обладнання для наметів, засобів зв’язку із зашифрованою комунікацією, аптечок першої медичної допомоги, транспортних засобів "Хаммер". До прикладу, нещодавно до Одеси прибула чергов партія таких машин у кількості 100 одиниць, – підкреслив він. – Хочу наголосити, що уся американська допомога є частиною спільної багатонаціональної допомоги для України, щоб ваша країна була спроможна захищати свою територіальну цілісність".


Також надзвичайний і повноважний посол США в Україні Джеффрі Паєтт наголосив на тому, що у Вашингтоні прем’єр міністр України Арсеній Яценюк під час зустрічі із високоповажними представниками сенату США отримав широку підтримку у питаннях захисту суверенності України.


«Репід Трайдент-2015» на Львівщині відвідали високопосадовці з 18 країн (ФОТО)
«Репід Трайдент-2015» на Львівщині відвідали високопосадовці з 18 країн (ФОТО)
«Репід Трайдент-2015» на Львівщині відвідали високопосадовці з 18 країн (ФОТО)
«Репід Трайдент-2015» на Львівщині відвідали високопосадовці з 18 країн (ФОТО)
«Репід Трайдент-2015» на Львівщині відвідали високопосадовці з 18 країн (ФОТО)

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.