Сегодня: Пятница, 18 Марта 2016 года
Бизнес

Сьогодні децентралізація — це єдиний шлях розвитку України, - Олег Синютка (ФОТО)

  •   Карина Светлова  •   032.ua   •   8793
Сьогодні децентралізація — це єдиний шлях розвитку України, - Олег Синютка (ФОТО)




Про суспільно-політичну ситуацію на Львівщині та в Україні йшлося під час зустрічі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки з делегацією Парламентської Асамблеї Ради Європи.


Про це повідомляє 032.ua з посиланням на прес-службу ЛОДА.


Доповідач Комітету ПА РЄ з політичних питань та демократії Крістіна Зеленкова наголосила, що на її переконання, те, що відбулося з Кримом – це анексія та порушення суверенітету держави.


Я пишаюся тими людьми, які захищають cхід України


“Я пишаюся тими людьми, які захищають cхід України. Вражає те, що вони готові померти за свою Батьківщину. Ви воюєте за демократію і ми, європейці, повинні про це пам'ятати. Ми не можемо дозволити іншій країні захопити частину території сусіда. Я переконана, що ми повинні надавати вам підтримку”, - наголосила Крістіна Зеленкова.


А за словами Олега Синютки, Росія може кинути усі внутрішні сили аби недопустити проведення реформ у нашій країні. Тож для успішної боротьби із агресором вкрай необхідна спільна позиції США та ЄС.


“Сьогодні децентралізація – це єдиний шлях розвитку України


“Сьогодні децентралізація – це єдиний шлях розвитку України. Ми з одного боку повинні надати великі повноваження регіонам, а з іншого – зберегти вплив центральної влади для згуртування країни”, - резюмував очільник Львівської ОДА.


Нагадаємо, із 7 до 11 вересня, доповідач Комітету Парламентської Асамблеї Ради Європи з політичних питань та демократії Крістіна Зеленкова перебуває в Україні з ознайомчим візитом.


Сьогодні децентралізація — це єдиний шлях розвитку України, - Олег Синютка (ФОТО)
Сьогодні децентралізація — це єдиний шлях розвитку України, - Олег Синютка (ФОТО)





В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.