Сегодня: Пятница, 03 Апреля 2020 года
Криминал

У Львові облаштували пункт перевантаження сміття для вивезення в Київ (ВІДЕО)

  •   Илона Мамаева  •   032.ua   •   9104
У Львові облаштували пункт перевантаження сміття для вивезення в Київ (ВІДЕО)
Пункт перевантаження сміття для вивезення у столицю з'явився на території приватного підприємства, що на вулиці Городоцькій, 280. 


За інформацією прес-служби ЛМР, щоденно звідси відправляють у Київ 10 машин, об'ємом 22 тонни кожен. Уже в столиці сміття спочатку сортується, а потім спалюється на заводі. Координує роботу перевізників "Спецкомунтранс".


За словами  заступника голови комісії з питань ТЕБ і НС Ірини Маруняк сміття зі Львова до Києва відправлятимуть впродовж літа і йдеться лише про 1/3 обсягу сміття львівського, а саме – про 220 тонн.


Додамо, що місто щоденно продукує близько 650-700 тонну відходів. Відтак, решту – 2/3 сміття – погодились приймати 5 сміттєзвалищ на території Львівської області.


Нагадаємо, що відповідно до рішення виконавчого комітету міськради, перевізникам відшкодовуватимуть витрати на вивезення сміття зі Львова.


Детальніше про облаштування пункту перевезення сміття для вивезення в Київ дивіться у відео:
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.