Сегодня: Пятница, 24 Февраля 2017 года
Бизнес

Станом на сьогоднішній день сміття зі Львова вивозиться в інші райони області, - Ірина Маруняк

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   9902
Станом на сьогоднішній день сміття зі Львова вивозиться в інші райони області, - Ірина Маруняк
Компанії які вивозять сміття зі Львова, продовжують виконувати свою роботу і переповнених контейнерів зі сміттям у нашому місті фактично немає.


Про це сьогодні, 2 червня, заявила голова Сихівської райадміністраці Ірина Маруняк.


Вона зазначила, що компанії-перевізники змогли домовитися із власниками інших сміттєвих полігонів, і вивозити сміття зі Львова будуть до того часу, доки буде існувати така потреба.


Зараз існує домовленість про тиждень часу


"Зараз існує домовленість про тиждень часу, але якщо буде необхідність, ми будемо відтерміновувати ці домовленості. Райони знають про ситуацію у Львові, вони ставляться до цього із розумінням, і я думаю, що вони не відмовляться нам допомогати", - сказала Ірина Маруняк.


Водночас, чиновниця відмовилася повідомити, куди саме вивозять львівське сміття. За її словами, є небезпека, що "мешканці чинитимуть певний супротив. Інформацію про те, куди саме вивозять сміття зі Львова можна знайти в Інтернеті", - додала Маруняк. 


Читайте також на нашому сайті: мешканці вулиці Китайської скаржаться на переповнені смітники (ФОТО).
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.