Сегодня: Четверг, 10 Августа 2017 года
Происшествия

"Мене відправляють у відставку ще з 2006 року", - мер Львова Андрій Садовий

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   9965
"Мене відправляють у відставку ще з 2006 року", - мер Львова Андрій Садовий
Міський голова Львова Андрій Садовий відповів на заклили депутата від "БПП" у Верховній Раді України Оксани Юринець піти у відставку, через неспроможність вирішити сміттєву кризу у Львові.


Про це повідомляє кореспондент сайту 032.ua.


"У 2006 році мене теж закликали скласти повноваження міського голови Львова, тільки тоді це була інша провладна партія. З 2006 року мене постійно відправляють у відставку. Це нормальний процес, я до цього вже звик", - сказав Садовий.


Нагадаємо, що сьогодні, 20-го червня, депутат вд "Блоку Петра Порошенка" у Верховній Раді Оксана Юринець, закликала Андрія Садового скласти повноваження міського голови Львова,через сміттєву кризу місті. За її словами, з часу Грибовицької трагедії місто витратило близько 350 мільйонів гривень на транспортування ТПВ в інші регіони України, однак міська влада так і не змогла повністю вирішити сміттєву проблему. 


Додамо, що станом на сьогодні у Львові сміття не вивезено з 455 контейнерних майданчиків житлового фонду. Це 37 % від загальної кількості.


Читайте також на нашому сайті: 


Куди поїхати на відпочинок зі Львова: ТОП-5 баз відпочинку в радіусі 20 км.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.