Сегодня: Пятница, 11 Августа 2017 года
Бизнес

У Верховній Раді закликають Садового піти у відставку через сміттєву кризу у Львові

  •   Карина Светлова  •   032.ua   •   9542
У Верховній Раді закликають Садового піти у відставку через сміттєву кризу у Львові
Сьогодні, 20-го червня, під час пленарного засідання Верховної Ради України, депутат від "Блоку Петра Порошенка" Оксана Юринець закликала міського голову Львова піти у відставку через сміттєву кризу у місті Лева.


Про це повідомляє кореспондент сайту 032.ua.


За словами чиновниці, за час свого правілння Андрій Іванович так і не спромігся вирішити сміттєве питання у Львові. А з часу трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі, міська влада вже витратила близько 350 мільйонів гривень на вивезення ТПВ у інші регіони України.


"Андрій Іванович, негайно вирішуйте проблему зі сміттям або добровільно йдіть у відставку", - заявила Юринець з трибуни Верховної Ради.


Нагадаємо, що 12-го червня Львів звернувся до уряду з проханням визнати територію міста зоною екологічного лиха та запровадити надзвичайний екологічний стан через майже 7 000 тонн ТПВ, які не перевізники не вивезли із міста. 


Згодом між Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом та мером Львова Андрієм Садовим, виникли гострі дискусії щодо сміттєвого питання. Так, Гройсман на своїй сторінці у Fаcebook звинуватив Садового у безвідповідальності щодо вирішення сміттєвого колапсу, а Садовий назвав такі звинувачення "елементарним хамством".


Читайте також на нашому сайті: 


На Львівщині матір викинула свою новонароджену дитину у криницю.


У Львові школярки поцупили два ноутбуки із торгового центру.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.