Сегодня: Понедельник, 16 Декабря 2019 года
Политика

Президент України доручив Володимиру Гройсману вирішити сміттєву кризу у Львові

  •   Илона Мамаева  •   032.ua   •   9801
Президент України доручив Володимиру Гройсману вирішити сміттєву кризу у Львові
Сьогодні, 26 січня, глава держави провів робочу зустріч із прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом. 


Результатом зустрічі стало те, що Петро Порошенко доручив главі уряду допомогти Львову у вирішенні сміттєвої кризи, інформує сайт 032.ua з посиланням на прес-службу президента.


"Прибирати сміття – прерогатива органів місцевого самоврядування. Але коли там неспроможні в рамках своєї компетенції вирішити цю проблему, коли власну господарчу безпорадність обгортають в політичну матерію, а безпеці містян загрожує екологічна катастрофа, - необхідно допомогти городянам. І місту, яке щиро люблять десятки мільйонів українців і мільйони закордонних туристів", - сказав Порошенко.


У прес-службі президента також зазначено, що вже завтра, 27 січня, Володимир Гройсман завітає до Львова.


Нагадаємо, що мер Львова Андрій Садовий неодноразово нарікав на те, що уряд країни не хоче допомогти місцевій владі у Львові поборити сміттєвий колапс через закриття Грибовицького сміттєзвалища минулого року.


Читайте також на нашому сайті:


Прем’єр Гройсман розкритикував Садового за сміттєву катастрофу у Львові.


У Львові вшанують 99-ту річницю подвигу Героїв Крут (ПРОГРАМА).
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.