Сегодня: Вторник, 20 Августа 2019 года
Криминал

Сміттєву кризу у Львові можуть вирішити з допомогою Польщі

  •   Илона Мамаева  •   032.ua   •   10043
Сміттєву кризу у Львові можуть вирішити з допомогою Польщі
Під час сьогоднішнього брифінгу Мер Львова Андрій Садовий розповів журналістам, що отримує дзвінки від своїх польських колег, які пропонують свою допомогу у вирішенні сміттєвої проблеми у Львові.


Про це інформує кореспондент сайту 032.ua.


"З юридичної точки зору ми зараз вивчаємо можливість отримання такої допомоги. Нам телефонують також колеги із міжародних екологічних організацій. Ми з ними перебуваємо у постійному контакті", - розповів міський голова.

Натомість, Андрія Івановича дуже дивує позиція українського уряду, який досі жодним чином не відреагував на проблему Львова.

"Тиждень часу минув, а реакції нуль. Обласна комісія також не збирається на засідання. Я дуже подивований, адже Львів - українське місто. Це нетипова проблема для України. У цивілізованих країнах таку проблему нереально уявити. З точку зору української влади - повна стіння, таке враження, що проблеми не існує. Це напевно таке українське ноу-хау", - зазначив Садовий. 


Читайте також на нашому сайті: 


На сміттєзвалищі у Грибовичах є загроза нового зсуву, місто просить у Кабміна 25 млн гривень для стабілізації (ФОТО).


Куди піти у Львові цього тижня: цікаві події з 23 по 27 січня, які варто відвідати.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.