Сегодня: Вторник, 20 Августа 2019 года
Культура

Станом на сьогоднішній день, за сміттєву кризу у Львові немає кому відповідати", - Петро Адамик

  •   Игорь Паньков  •   032.ua   •   8552
Станом на сьогоднішній день, за сміттєву кризу у Львові немає кому відповідати", - Петро Адамик
На думку депутата фракції "Блок Петра Порошенка "Солідарність", Петра Адамика, сміттєва проблема у Львові розпочалася ще 10 років тому. Однак міська влада чомусь досі не спромоглася цю проблему вирішити.


Про це Адамик заявив заявив журналістам сьогодні, 19 січня, під час позачергово засідання депутатів ЛМР, інформує кореспондент сайту 032.ua.


Андрій Іванович, як я розумію, просто не встигає


"Станом на сьогодні, у міському менеджементі немає тої людини, яка конкретно відповідає за цю проблему. Один під слідством, інший - весь на лікарняному. Андрій Іванович, як я розумію, просто не встигає. Я думаю, що його день мав би починатися із двінків Олегу Синютці та Володимиру Гройсману та в адміністрацію президента, за допомогою. І це має відбуватися офіційно, а не на якесь свято. У нас весь час дедлайн, дедлайн дедлайн, а стратегії як не було, так і немає", - зазначив Адамик.


Нагадаємо, що через критичну ситуацію із вивозом сміття у Львові, у районах міста розмістять перевантажувальні станції, де відбуватиметься брикетувати сміття.


Читайте також на нашмоу сайті: 


У Львові виділили більше 90 мільйонів гривень на пресування сміття.


Тест: ви справді вмієте говорити, як справжні львів'яни.


У Львові екіпаж патрульних, прямуючи на виклик, потрапив у ДТП (ФОТО).
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.