Сегодня: Суббота, 22 Октября 2016 года
Политика

У Львові громадські активісти влаштують пікет проти Тимошенко

  •   Игорь Паньков  •   032.ua   •   9772
У Львові громадські активісти влаштують пікет проти Тимошенко
Сьогодні, 27 вересня, у Львові біля офісу партії "Батьківщина" громадські активісти влаштують флешмоб проти Юлії Тимошенко. 


Як розповів у коментарі 032.ua організатор акції Андріан Кліщ, громадських активістів обурила заява Тимошенко, яку вона нещодавно озвучила. Мовляв, львів'яни хочуть повернути попередню "злочинну" владу. 


"Ми хочемо показати правду - ми не хочемо повернення часів Януковича. Ми вважаємо, що Тимошенко говорить одне, а робить інше. Вона хоче затягнути Україну в ярмо Росії. Ми організовуємо цю акцію протесту, аби привернути увагу громадськості до цієї проблеми",- розповів Андріан Кліщ.


За його словами участь у флешмобі візьмуть кілька десяток львів'ян. 


Акція протесту відбудеться на вул. Івана Франка 16, навпроти "Чародійки". Початок о 13:00.


Нагадаємо, нещодавно Тимошенко відвідала Львів і побувала на Форумі видавців


19 вересня, на засіданні погоджувальної ради Верховної Ради України лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що жителі Львова розчарувались у сьогоднішній владі і готові до повернення часів Януковича. 


" Я вперше почула від львів’ян, що вони закидають демократичним силам, які сьогодні при владі, що якщо не здатні управляти країною, то йдіть геть, а якщо ні, то повертають ту владу "злочинну” , яка робила краще для людей і не знущайтесь", - сказала на засіданні Тимошенко.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.