Сегодня: Пятница, 24 Февраля 2017 года
Происшествия

Біда не вчить? У Садового розглянуть можливість відновлення роботи Грибовицького сміттєзвалища

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   8934
Біда не вчить? У Садового розглянуть можливість відновлення роботи Грибовицького сміттєзвалища
Грибовецьке сміттєзвалище, на якому 30 травня загинули троє рятувальників, може знову відновити свою роботу.


Про таку можливість сьогодні, 2 червня, заявила заступник голови міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Ірина Маруняк.


Рішення про те, чи буде відновлена робота сміттєзвалища будуть приймати пізніше


"Зараз сміття на сміттєвий полігон у Великих Грибовичах не вивозиться. Рішення про те, чи буде відновлена робота сміттєзвалища будуть приймати пізніше", - сказала Маруняк. Сміття на Грибовицьке сміттєзвалище наразі не вивозять. Але рішення про те, коли буде відновлено вивіз відходів на це сміттєзвалище, буде прийняте згодом», – сказала Ірина Маруняк.


Нагадаємо, що 30 травня на Грибовицькому сміттєзвалищі порблизу Львова стався зсув сміття, внаслідок якого під завалами загинули троє рятувальників, які гасили вогонь на сміттєвому полігоні. 


Серед тих, хто потрапив під завал сміття, ймовірно, є й працівник комунального підприємства. Зараз на Грибовицькому сміттєзвалищі проводять пошукові роботи, щоб його знайти. 


Читайте також на аншому сайті: Львів погодив із Європейським банком суму кредиту на побудову сміттєпереробного заводу.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.