Сегодня: Пятница, 24 Февраля 2017 года
Спорт

"Сподіваюсь, що реалізовувати Е-квиток у Львові буде міжнародна структура із великим досвідом", - А.Садовий

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   10429
"Сподіваюсь, що реалізовувати Е-квиток у Львові буде міжнародна структура із великим досвідом", - А.Садовий




У четвер, 20 жовтня, депутати міської ради Львова затвердили кредитні умови між нашим містом та ЄБРР щодо запровадження Е-квитка у Львові.


Як розповів у коментарі 032.ua мер Львова Андрій Садовий, це рішення депутатів нарешті дозволить місту оголосити про проведення тендерних процедур, під час яких у місті визначать компанію, як впроваджуватиме Е-квиток у Львові.


Я думаю, що це буде міжнародна структура із великим світовим досвідом


"Сьогоднішнє рішення депутатів дає нам можливість проводити тендерні процедури.Кінцева мета - визначити структуру, яка буде реалізовувати цей проект. Я думаю, що це буде міжнародна структура із великим світовим досвідом, яка буде робити все правильно і на довгі роки", - зазначив Андрій Садовий. 


Нагадаємо, що Е-квиток запрацює у Львові не раніше 2018 року.  


Читайте також на нашому сайті: Е-квиток у Львові: покращення умов перевезень чи чергові обіцянки від влади (ФОТО).


 






























Галицький Андрій

www.032.ua





В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.