Сегодня: Воскресенье, 19 Января 2020 года
Власть

Міжнародний тендер на впровадження е-квитка у Львові досі не оголосили

  •   Игорь Паньков  •   032.ua   •   8498
Міжнародний тендер на впровадження е-квитка у Львові досі не оголосили
Оголосити про початок міжнародного тендеру у Львові мали ще у вересні.


Як розповів у коментарі 032.ua представник "Львівавтодору" Сергій Журбенко, наразі міжнародний тендер на впровадження е-квитка у Львові ще не оголосили. Це пов’язано із тим, що ЄБРР і Львів продовжують виконувати різноманітні процедури необхідні для подальшої співпраці.


оголосимо приблизно у грудні цього року


"Вони  підготували техніко-економічне обгрунтування проекту і в кінцевому результаті мають затвердити нам кредитну лінію. Ми маємо свої внутрішні процедури з боку міської ради. Так, виконком має прийняти своє рішення щодо проектно-кошторисного проекту, а міська рада має підготувати і прийняти ухвалу на підписання договорів. За оптимістичними прогнозами, про початок міжнародного тендеру оголосимо приблизно у грудні цього року",- розповів Журбенко.


Пан Журбенко одразу ж зауважує, що ця процедура може  затягнутися через те, що ЄБРР має надіслати до Львова своїх фахівців, які будуть допомагати нам впроваджувати е-квиток. Це має відбутися після того, як Львів та ЄБРР підпишуть кредитний договір.


"До нас мають приїхати фахівці, крім того, також буде компанія-консультант, представники якої будуть слідкувати за технічними умовами проекту. Очікуємо, що у середині листопада ми підпишемо усі договори і будемо працювати більш ефективніше", - пояснив Журбенко. 


Читайте також на нашому сайті: Е-квиток у Львові з’явиться не раніше 2018 року, - Віктор Щир.Галицький Андрій

www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.