Сегодня: Понедельник, 18 Июля 2016 года
Происшествия

Підсумки першого робочого дня депутатів облради: депутати внесли зміни до обласних програм на 2015 рік

  •   Игорь Паньков  •   032.ua   •   10671
Підсумки першого робочого дня депутатів облради: депутати внесли зміни до обласних програм на 2015 рік
Під час І сесії Львівської обласної ради депутати внесли зміни до низки обласних програм, збільшивши обсяги їх фінансування.


Про це 032.ua розповіли у прес-службі ЛОР. 


Зокрема, рішенням сесії обласні обранці внесли зміни до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2015 рік, а саме – збільшили фінансування на придбання житла інвалідів війни та воїнів інтернаціоналісті у сумі 487 274 грн та 474 734 грн відповідно.


Також депутати збільшили загальний обсяг видатків Регіональної програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у Львівській області на 2013 – 2015 роки на суму 691 600 грн.


Внесені зміни стосувались і Програми сприяння матеріально-технічному забезпеченню окремих військових формувань, дислокованих на території Львівської області, на 2015 рік, відповідно до яких обласні обранці виділили фінансовий ресурс на поліпшення матеріально-технічного забезпечення військової частини 2418 ДПС України у загальній сумі 500 000 грн.


Окрім того, депутати внесли зміни до Програми виплати одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам області, а також затвердили Програму підтримки органів виконавчої влади, передбачивши на її реалізацію фінансовий ресурс обсягом 4 млн 900 тис. грн.
www.032.uaВ связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.