Сегодня: Суббота, 22 Октября 2016 года
Политика

Садовий пообіцяв збудувати у Малехові школу, амбулаторію і дитячий садок

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   8150
Садовий пообіцяв збудувати у Малехові школу, амбулаторію і дитячий садок
Взамін громада Малехова має надати міській владі Львова доступ до Грибовицького сміттєзвалища, аби розпочати на полігоні процес рекультивації сміття.


Про це мер Львова повідомив сьогодні, 19 вересня, під час брифінгу із журналістами.


Так, за словами Андрія Івановича, наразі ситуація із вивезенням сміття у Львові є надзвичайно складною. Але перевізники обіцяють за кілька днів виправити ситуацію і прибрати сміття. Водночас, мер Львова вкотре нарікає про те, що держава жодним чином не хоче допомогти Львову вирішити проблему зі сміттєвим колапсом у місті.


"Полігон у Грибовичах ми закриваємо. Але перед цим там треба провести процес рекультивації сміття. Для цього нам необхідно отримати доступ до сміттєвого полігону з боку Малехова. Сільська рада має ухвалити відповідне рішення. Якщо не ухвалить - ніхто силою нічого робити там не буде", - зазначив Садовий.


Станом на сьогодні жодного рішення з боку влади і громади Малехова ще не було, однак міський голова Львова знає, як задобрити громаду і владу села. Так, Андрій Іванович обіцяє збудувати у Малехові школу, дитячий садок амбулаторію.


"Вже завтра розпочинається процес будівництва школи. Був тендер, вже є компанія яка буде будувати навчальний заклад. Наступного року школа має бути відкрита. Також у планах збудувати у Малехові дитячий садок і мбулаторію, облаштувати каналізацію. Але цього не можна буде зробити в комплексі без рекультивації», – пояснив Андрій Садовий.


Нагадаємо, як повідомляв раніше 032.ua, під час останнього пленарного засідання міської ради Львова, депутати підтримали договір між громадою села Малехів і Львовом щодо рекультивації Грибовицького сміттєзвалища. 
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.