Сегодня: Воскресенье, 17 Июля 2016 года
Культура

Синагогу «Золота Роза» у Львові готують до консервації

  •   Карина Светлова  •   032.ua   •   10613
Синагогу «Золота Роза» у Львові готують до консервації
Синагога була фактично зруйнована у 1943 році, у 70-х роках вона була законсервована, але з того часу значно зруйнувалась.


Про це 032.ua повыдомили у прес-службі ЛМР.


Так, за словами начальника управління охорони історичного середовища ЛМР Лілії Онищенко, ніяких радикальних змін на об’єкті проводити не будуть, об’єкти синагоги будуть відрестравровані, аби експонати можна було показувати туристам.


Нічого нового добудовувати не будемо


“Нарешті ми починаємо консервацію руїн синагоги, кошти для робіт були виділені із міського бюджету. Укріпимо стіни та цегляну кладку, замінимо підлогу. Нічого нового добудовувати не будемо. Стіни руйнуються вд вологості, дах своєї функції не виконує, його буде демонтовано. Крім того, буде створено водовідведення, замінимо каналізацію. На самі роботи та реставрацію передбачено близько 600 тисяч гривень”, - розповіла Лілія Онищенко.


Зазначимо, що роботи планують закінчити наприкінці жовтня 2015 року.

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.