Сегодня: Пятница, 03 Апреля 2020 года
Власть

Для відновлення хідників, міжквартальних доріг та дворів у Залізничному районі, додатково виділили 3 млн гривень

  •   Карина Светлова  •   032.ua   •   10857
Для відновлення хідників, міжквартальних доріг та дворів у Залізничному районі, додатково виділили 3 млн гривень
За ці кошти планують відремонтувати хідники, міжквартальні дороги та двори на вулицях Вигоди, Кульчицької, Зимновідській та Білогорщі.


Про це 032.ua повідомили у прес-службі ЛМР.


За словами голови Залізничної районної адміністрації Михайла Ониськіва, наразі на території району вже відремонтували тротуари на вул. Патона, де будівельники закінчують прокладати нове дорожнє покриття.


Планували відремонтувати тротуар на ділянці вулиць Головатого та Городоцької, але місцеві мешканці виступили проти


“Планували відремонтувати тротуар на ділянці вулиць Головатого та Городоцької, але місцеві мешканці виступили проти. Вони бояться, що ми працюємо із забудовниками, тому ні про ніякі ремонтні роботи мова йти не може”, - розповів Михайло Ониськів.


Зазначимо, що наразі у Залізничному районі тривають роботи з відновлення тротуару за адресою вул. Петлюри, 3. А найближчим часом розпочнуться ремонтні роботи з реконструкції скверу неподалік.

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.