Сегодня: Воскресенье, 13 Ноября 2016 года
Культура

17-го листопада Львів та ЄБРР підпишуть фінальну угоду щодо впровадження е-квитка

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   9549
17-го листопада Львів та ЄБРР підпишуть фінальну угоду щодо впровадження е-квитка
Впроваджувати е-квиток у громадському транспорті нашого міста планують навесні наступного року.


Як розповів під час сьогоднішньго брифінгу із журналістами міський голова Львова Андрій Садовий, у четвер, 17 листопада, між Львовом та Європейським Банком Реконструкції та Розвитку має бути підписана фінальна угода щодо запровадження е-квитка.


е-квитку у Львові бути 100%


"Кожна угода із Європейським банком потребує погоджень від багатьох державних структур. Це є 5-6 разів, коли ми підписуємо одні й ті самі документи. Але 17 листопада буде вже фінальна угода. Це означає, що е-квитку у Львові бути 100%", - заявив Андрій Іванович.


Нагадаємо, як повідомляв раніше 032.ua, 20 жовтня, під час пленарного засідання Львівської міськради, депутати ухвалили рішення “Про погодження умов кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку для реалізації проекту впровадження автоматизованої системи оплати проїзду у громадському транспорті м. Львова".


Читайте також на нашому сайті: Е-квиток у Львові з’явиться не раніше 2018 року, - Віктор Щир.


 www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.