Сегодня: Пятница, 24 Февраля 2017 года
Культура

Міська влада обіцяє відремонтувати аварійний міст на Городоцькій вже цього року

  •   Карина Светлова  •   032.ua   •   11034
Міська влада обіцяє відремонтувати аварійний міст на Городоцькій вже цього року
У міському бюджеті цього року передбачені кошти для ремонтних робіт аварійного моста, що розташований на вулиці Городоцькій, 166.


Про це повідомляє 032.ua з посиланням на інформаційний портал депутатів ЛМР.


Як зазначає секретар комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища міської ради Сергій Іваха, про це йдеться у відповіді на його депутатське звернення щодо термінового ремонту мосту. У листі вказано, що цього року у міському бюджеті передбачені кошти на проектування та виконання робіт з реконструкції об’єкта.


об’єкт перебуває просто у  жахливому стані


"Цей міст визнали аварійним ще у 2013 році. Певні роботи там проводилися, але якось кардинально змінити ситуацію так і не змогли. Відповідно зараз, об’єкт перебуває просто у  жахливому стані: мостове полотно шляхопроводу сильно пошкоджене, велика кількість вибоїн та ям, глибокі тріщини, а залізні конструкції всуціль вкриті корозією. А під мостом проходять залізничні колії, які сполучають Україну з країнами Європи. Щоденно там курсує велика кількість поїздів, які перевозять небезпечні вантажі. І якщо конструкції мосту обваляться, це може призвести до непередбачуваних наслідків", - розповідає Сергій Іваха.


Коли саме розпочнуть ремонтувати аварійний об’єкт наразі невідомо. Зауважимо, що згідно із новим Регламентом міської ради, виконавчі органи зобов’язанні повідомити депутата про час виконання робіт та запросити його на розгляд відповідного звернення.


Нагадаємо, востаннє "косметичний" ремонт на цьому об’єкті виконувався у 2015 році. Як це відбувалося Ви можете переглянути на нашому сайті ТУТ
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.