Сегодня: Воскресенье, 17 Июля 2016 года
Общество

Які категорії дітей мають право на безкоштовний, повноцінний відпочинок та оздоровлення: перелік

  •   Игорь Паньков  •   032.ua   •   9995
Які категорії дітей мають право на безкоштовний, повноцінний відпочинок та оздоровлення: перелік
На сьогоднішньому засіданні міської ради депутати схвалили зміни у додаток до ухвали міської ради від 21.05.2015 № 4629 «Про затвердження Програми з оздоровлення та відпочинку дітей м. Львова».


Про це 032.uа повідомили у прес-службі міської ради.


Виконання Програми дасть змогу забезпечити у межах коштів, передбачених у міському бюджеті м. Львова для департаменту гуманітарної політики, відпочинок та оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.


це програма, яку реалізують дитячі клуби міста Львова


«Слід зазначити, що це програма, яку реалізують дитячі клуби міста Львова. І на цей рік передбачено 990 тис. грн., фактично, по 165 тис. грн. на кожен район міста Львова. І якщо говорити про категорії дітей, з якими працюють установи, це є: діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, діти із малозабезпечених сімей та багатодітних сімей», - зазначив Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР.


Виконання Програми дасть змогу забезпечити у межах коштів, передбачених у міському бюджеті м. Львова для департаменту гуманітарної політики, відпочинок та оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки:


Дітей-сиріт.
Дітей, позбавлених батьківського піклування.
Дітей, батьки яких є учасниками антитерористичної операції.
Дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей.
Дітей-інвалідів (котрі мають здатність до самообслуговування та не мають протипоказань).
Дітей, які перебувають на диспансерному обліку (не менше одного року).
Дітей, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків.
Дітей, які постраждали внаслідок Скнилівської трагедії (крім дітей, які потерпіли від наслідків Чорнобильської катастрофи).
Талановитих та обдарованих дітей – переможців міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінників навчання, лідерів дитячих громадських організацій; творчих колективів та спортивних команд, у тому числі гуртківців установ дитячо-юнацьких та молодіжних клубів м. Львова.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.