Сегодня: Пятница, 24 Февраля 2017 года
Политика

Про що думаєте Садовий? 10 тез із промови мера Львова, які він озвучив одразу після присяги

  •   Карина Светлова  •   032.ua   •   11639
Про що думаєте Садовий? 10 тез із промови мера Львова, які він озвучив одразу після присяги
У вівторок, 24 листопада, Андрій Садовий, у присутності журналістів та депутатів склав присягу на вірність українській державі. Після складання присяги, Садовий виступив з вітальним словом. 032.ua публікує 10 основних тез із його промови.


1. Ми прожили дуже складний 2014 і 2015 роки.


2. В Україні панує бідність, слабка економіка. Це є ті реалії, в яких ми сьогодні живемо і ми повинні це добре знати.


3. Світ надзвичайно крихкий, але ми повинні думати про наше місто, про його розвиток.


4. Ми маємо дуже якісну співпрацю з міжнародними інституціями, з фінансовими установами.


5. Ми повинні продовжувати інвестувати в інфраструктуру нашого міста, ми повинні дбати про культуру, про створення нових робочих місць, ми повинні розвивати громадський транспорт.


6. Велика праця є перед нами всіма. Це все можна зробити, але за одної умови – якщо ми будемо разом, якщо ми будемо єдині.


7. В цьому залі для мене нема більшості, нема меншості, нема своїх, нема чужих.


8. В цей складний час для нашої держави ми тут, у Львові, повинні показати приклад, як працювати разом.


9. Хочу подякувати громаді за небайдужість, за те, що ми мали мужність, сміливість, відвагу обрати свою українську владу. Хочу подякувати мамі, Катерині. Я би не зміг працювати без їхньої підтримки, особливо в останньому році, коли ми пережили дуже непрості часи. Дякую вам за це.


10. Ми повинні бути правдивими. Там, де є правда, там є Бог. Де є Бог, є перемога. Ми також повинні пам’ятати про тих, хто віддав своє життя для того, щоб ми сьогодні могли працювати
www.032.uaВ связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.