Сегодня: Понедельник, 06 Апреля 2020 года
Спорт

Порошенко - Садовому: сміття треба прибирати, а не робити на ньому велику політику

  •   Ильяс Горский  •   032.ua   •   10380
Порошенко - Садовому: сміття треба прибирати, а не робити на ньому велику політику
Результат переговорів.


Сьогодні, 7 червня, міський голова Львова Андрій Садовий звернувся до Президента України Петра Порошенка та Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з проханням про оголошення міста Львова та сіл Малехова і Грибович зоною надзвичайної екологічної ситуації. 


Як йдеться на сайті глави держави, сьогодні Порошенко спілкувався із мером Львова.


Під час телефонної розмови президент заявив, що виступає проти політизації проблеми із вивезенням сміття у Львові і наголосив, що  сміття потрібно прибирати, а не робити на ньому велику політику.


Водночас президент доручив відповідним органам розібратися з причинами трагедії і пообіцяв повне сприяння Львову з боку центральних органів влади у вирішенні проблеми, що склалася.


Нагадаємо, Садовий стверджує, що в області блокують вивіз сміття зі Львова.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.