Сегодня: Среда, 23 Марта 2016 года
Криминал

Держархбудінспекція Львівщини переформатує свою роботу: як саме?

  •   Карина Светлова  •   032.ua   •   8985
Держархбудінспекція Львівщини переформатує свою роботу: як саме?
Суттєвих змін у роботі інспекції варто очікувати вже з 16 лютого.


Про це пише прес-служба Львівської ОДА.


Зокрема, повідомляється, що їхнім повідомленням департамент державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ) Львівщини збільшить кількість консультантів і покращить якість консультацій. 


Також до 16 лютого у ДАБІ узагальнять й типові помилки у заповненні дозвільних документів та оприлюднять їх для загалу. Про це у середу, 10 лютого, йшлось на зустрічі голови облдержадміністрації Олега Синютки із членами Комітету підприємців Львівщини, правоохоронцями та керівництвом обласного департаменту ДАБІ.


"Сьогодні слід кардинально змінити роботу державних інспекторів Держархбудінспекції. Адже це має бути сервісна служба, яка консультує та допомагає в оформленні документів, а не відмовляє у їх реєстрації, не наводячи чітких обґрунтувань, - зазначив Олег Синютка. - Тому, незалежно від того чи це декларація про початок будівельних робіт, чи дозвіл на їх виконання, інспектор повинен вказати на усі неточності, які забудовник допустив у документації".


Зазначимо, під час дискусії підприємці скаржились, що часто отримують невмотивовані відмови у реєстрації декларацій про початок будівництва і готовність об’єкта до експлуатації. За їх словами, консультації у ЦНАПах є лише формальними та не дозволяють виправити помилки чи неточності, які допустив забудовник. Нарікали також й на відсутність громадського контролю над діяльністю ДАБІ та "закритість" цієї структури.


У підсумку Олег Синютка також доручив керівництву Держархбудінспекції Львівщини розглянути питання щодо створення громадської ради при департаменті. Він дав завдання й розробити єдиний електронний реєстр, де публічно оприлюднюватимуться усіх декларації, що подають забудовники.


Також Львівська ОДА ініціюватиме перевірку роботи обласного департаменту ДАБІ за допомогою "таємних клієнтів".
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.