Сегодня: Понедельник, 18 Июля 2016 года
Спорт

На Львівщині районні податкові інспекції об'єднають у дев'ять підрозділів

  •   Карина Светлова  •   032.ua   •   9848
На Львівщині районні податкові інспекції об'єднають у дев'ять підрозділів
Цих суттєвих змін зазнає структура головного управління ДФС у Львівській області після проведення реформи.


Про це 032.ua повідомили у прес-службі ЛОДА.


Планується, що для обслуговування усіх районів Львівщини створять 9 кущових підрозділів


Як розповів начальник фіскальної служби Львівщини Ігор Кондро під час апаратної наради, 2 листопада, згідно із попередніми планами структура ДФС Львівщини зміниться у бік укрупнення, але разом із тим кількість податківців зменшиться.


“Зараз ще немає остаточного рішення про структуру. Проте планується, що для обслуговування усіх районів Львівщини створять 9 кущових підрозділів. Але у кожному районі, де не буде головного відділення, залишаться центри обслуговування платників податків”, — зазначив Ігор Кондро.


Нагадаємо, як повідомляв раніше 032.ua, Олег Синютка ініціює скорочення та реорганізацію в структурних підрозділах облдержадміністрації.


Читайте також: Ігор Кондро призначений на посаду керівника фіскальної служби Львівщини.
www.032.uaВ связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.