Сегодня: Пятница, 11 Августа 2017 года
Происшествия

У Львові знову скликають засідання комісії з надзвичайних ситуацій через неприбране сміття

  •   Игорь Паньков  •   032.ua   •   9759
У Львові знову скликають засідання комісії з надзвичайних ситуацій через неприбране сміття
Завтра, 19-го червня, у Львові відбудеться позачергове засідання комісії ТБ і НС через катастрофічну ситуацію з вивезенням сміття.


Про це повідомляє прес-служба міської ради Львова.


В мерії зазначають, що станом на сьогодні у Львові накопичилося близько 8,5 тисяч тонн сміття, яке не має куди вивезти. Ситуація ускладнюється тим, що всі сміттєві полігони України не можуть приймати ТПВ зі Львова, а катастрофічна ситуація з ТПВ загрожує поширенням інфекційних хвороб в місті.


Через складну ситуацію з транспортуванням ТПВ влада міста вирішила зібрати на позачергове засідання міську комісію з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій. Засідання має відбутися в понеділок, 19-го червня.


Нагадаємо, що 12-го червня члени комісії ТБ і НС прийняли рішення звернутися до уряду з проханням оголосити Львів зоною надзвичайної екологічної ситуації. Згодом Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман звинуватив міського голову Львова Андрія Садового в бездіяльності щодо вирішення сміттєвої кризи. Садовий, у свою чергу, назвав критику Прем'єр-міністра "елементарним хамством".
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.