Сегодня: Пятница, 11 Августа 2017 года
Бизнес

У Львові судяться із громадською організацією "Самопоміч" через півмільйонний борг за оренду офіса

  •   Игорь Паньков  •   032.ua   •   10085
У Львові судяться із громадською організацією "Самопоміч" через півмільйонний борг за оренду офіса
Управління комунальної власності ЛМР подав заяву до суду на громадську організацію "Самопоміч", яка боргує за оренду свого офісу в центрі міста майже півмільйона гривень.


Про це в коментарі кореспонденту 032.ua розповіла керівник управління комунального майна ЛМР Інна Свистун.


За її словами, орендар надав управлінню гарантійний лист про сплату заборгованості, але станом на сьогодні управління скерувало до суду позовну заяву стосовно боргу за оренду приміщення.


Загалом, ми стосовно орендарів діємо наступним чином: ми не переслідуємо ціль виселити всіх орендарів, які боргують. Ми намагаємось надати можливість оплатити кошти, особливо тоді, коли плата за оренду є адекватною. Способом претензії намагаємось врегулювати ситуацію. Вже коли нам це не вдається, тоді скеровуємо позовну заяву до суду", - зазначила Інна Свистун.


Нагадаємо, що громадська організація "Самопоміч" орендує приміщення у центрі міста, на площі Міцкевича, 7. 


Читайте також на нашому сайті:


Куди піти на вихідні у Львові: огляд найцікавіших подій.
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.