Сегодня: Четверг, 02 Апреля 2020 года
Криминал

У Львові створять комісію, яка перевірить діяльність управління комунальної власності ЛМР

  •   Карина Светлова  •   032.ua   •   14382
У Львові створять комісію, яка перевірить діяльність управління комунальної власності ЛМР
Депутати міської ради Львова підтримали ідею створення комісії для перевірки діяльності управління комунальної власності.


Про це повідомляє кореспондент сайту 032.ua.


Зазначимо, що проти перевірки діяльності управління виступав міський голова Львова Андрій Садовий, який під час пленарного засідання заявив, що не бачить доцільності у створенні тимчасової комісії.


Таку ж позицію зайняла і керівник управління комунальної власності ЛМР, яка заявила депутатам, що подібна перевірка може образити її підлеглих.


Однак такі аргументи на депутатський корпус не подіяли, вони проголосували за створення комісії, паралельно відкинувши пропозицію про включення до складу комісії депутата від "Самопомочі" Вікторію Довжик.


Нагадаємо, що кілька днів тому активісти розпочали безстрокову акцію протесту під будівлею управління комунальної власності, звинувативши керівника управління Інну Свистун у розкраданні комунального майна.


А сьогодні, 18 травня, активісти організували мирний мітинг на площі перед Ратушею, вимагаючи від міського голови відсторонити від посади Інну Свистун. 
www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.