Сегодня: Воскресенье, 13 Ноября 2016 года
Бизнес

До кінця року у Львові відкриють ще три дитячі садочки

  •   Карина Светлова  •   032.ua   •   8601
До кінця року у Львові відкриють ще три дитячі садочки
У Львові тривають активні роботи з відновлення вивільнених від орендарів приміщень дитячих садків. Тож до Нового року кількість дітей, що зможе виховуватись у дошкільних закладах збільшиться до тисячі.


Про це 26 жовтня на брифінгу заявив міський голова, Андрій Садовий, інформує кореспондент 032.ua.


“Цього року на галузь освіти, зокрема дошкільної, виділили більше 160 млн.грн. До кінця року плануємо відкрити повноцінні садки на таких вулицях, яка Зубрівська, Кульпарківська та Рильського”, - розповів Андрій Садовий.


“По Львову планують відкрити до 45 нових груп, тож з Нового року більше тисячі дітей вже зможуть займатися в дошкільних закладах. Враховуючи демографічну ситуацію і відкриття нових закладів ми плануємо, що в 2018 року ми вже не матимемо жодних проблем із дошкільними навчальними закладами” - зазначила в.о. начальника управління освіти ЛМР, Зоряна Довганик.


Нагадаємо, що на Сихові триває будівництво нового дитсадка.Труш Ірина Володимирівна

www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.