Сегодня: Понедельник, 27 Января 2020 года
Бизнес

У Львові вирішили кардинально змінити становище медичної сфери міста

  •   Илона Мамаева  •   032.ua   •   8623
У Львові вирішили кардинально змінити становище медичної сфери міста
Начальник управління охорони здоров’я міської ради Львова Володимир Зуб розповів, як впродовж 2016 року у Львові виводили рівень медицини на якісно новий рівень.


Про ці зміни начальник управіння охорони здоров’я розпові під зустрічі із журналістами у понеділок, 3 жовтня.


Так, за словами Зуба, цього року на медичну галузь у Львові було виділено 70 млн гривень. За ці кошти було придбано нове медичне обладнання і відремонтовані медичні установи міста.


Також пан Зуб зауважив, що до кінця цього року апрацюють три рентгено-операційні, де встановлені сучасні С-арочні рентгенівські системи для проведення оперативних втручань. Техніка вже завезена, необхідно лише отримати дозвіл на її експлуатацію.


готуємось до відкриття амбулаторії на Рясне, 2 


"За районним принципом ми закупили цифрові флюорографи для 6 поліклінік міста. Також готуємось до відкриття амбулаторії на Рясне, 2 і до кінця року на Тернопільській, 9. До кінця року плануємо відкрити мережу кабінетів реабілітації у поліклінічних закладах з тим, щоби люди, які мають проблеми втраченої рухової функції, могли отримати необхідне  лікування як в стаціонарі, тобто у лікарні швидкої допомоги, так і в поліклініках", - розповів Володимир Зуб. 


Нагадаємо, як повідомляв раніше 032.ua міська дитяча лікарня отримала надсучасне обладнання за більш ніж 4 млн гривень (ФОТО, ВІДЕО).


 www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.