Сегодня: Пятница, 18 Марта 2016 года
Власть

Туреччина поділиться дозвідом із будівництва індустріальних парків

  •   Илона Мамаева  •   032.ua   •   11251
Туреччина поділиться дозвідом із будівництва індустріальних парків
Про можливість обміну досвідом домовилися перший заступнк очільника Львівської області Ростислав Замлинський та посол Турецької Республіки в Україні Йонет Джаном Тезел.


Про це повідомляє 032.ua з посиланням на прес-службу ЛОДА.


Насамперед, представники Туреччини допоможуть нашій країні у розвитку та механізмі будівництва індустріальних парків, під час Міжнародного економічного форуму, що відбудеться восени цього року.


Крім цього, турецькій стороні було запропоновано підписати угоду про міжрегіональну співпрацю між Львівщиною та однією з провінцій Туреччини. Також на переговорах було досягнуто домовленість про проведення культурних заходів на Львівщині культурних заходів спільно із турецькими митцями.


Читайте також: Індустріальний парк у Львові. 5 фактів

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.