Сегодня: Среда, 08 Апреля 2020 года
Криминал

У Львові викрили 19-річного молодика, який продавав облікові дані користувачів мережі інтернет

  •   Илона Мамаева  •   032.ua   •   11153
У Львові викрили 19-річного молодика, який продавав облікові дані користувачів мережі інтернет
Наразі правоохоронці змогли встановити 24 подібних випадків.


Про це 032.ua повідомили у прес-службі ГУМС України у Львівській області.


15 травня цього року під час проведення санкціонованого обшуку за місцем його проживання працівники УБК МВС України спільно з працівниками ВБК МВС України у Львівській області. виявили та вилучили ноутбук,мобільний телефон, планшет, 2 флеш-носії, записники із рукописними текстами логінів та паролів та банківські картки.


Крім того, правоохоронці встановили численні факти продажу 19-річним громадянином України, який є мешканцем міста Львова, облікових даних користувачів мережі Інтернет (приватні електронні скриньки з персональною інформацією, що захищені від несанкціонованого доступу третіми особами програмними й логічними засобами захисту-логіном та паролем) Інтернет ресурсів, зокрема, сервісів електронної пошти,системи електронних гаманців,соціальної мережі.


Також, на жорсткому диску ноутбука юнак зберігав файли із скомпрометованими логінами та паролями до облікових записів різних ресурсів, загальною кількістю понад 500 тисяч записів.


Наразі юнаку оголошено підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, за статтею 361-2 (ч.1-2) ККУ.

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.