Сегодня: Четверг, 10 Августа 2017 года
Власть

Ольга Березюк припинила голодування

  •   Илона Мамаева  •   032.ua   •   8706
Ольга Березюк припинила голодування
Ольга Березюк, керівник департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА, повідомила, що припиняє своє безстрокове голодування під стінами Львівської міськради.


Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook. 


"Сміття і так міський голова не вивозитиме. Сенсу і сил далі голодувати немає. Лікарі обстежили і сказали, що наступна доба була би критичною", - зазначила Березюк. [media=https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https://www.facebook.com/olgha.berezuk/posts/1128097077333745&width=500]


Нагадаємо, 20 червня, Ольга Березюк, керівник департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА, оголосила про своє безстрокове голодування під стінами Львівської міськради через те, що мер ніяк не може вирішити проблему зі сміттям.


Читайте також на нашому сайті:


План порятунку: як високопосадовці у Львові рятували місто від сміттєвої кризи (ВІДЕО).

www.032.ua

В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.