Сегодня: Пятница, 11 Августа 2017 года
Власть

"Я буду тут сидіти поки мене не винесуть", -Ольга Березюк про своє голодування під стінами ЛМР (ВІДЕОта ФОТО)

  •   Карина Светлова  •   032.ua   •   10233
"Я буду тут сидіти поки мене не винесуть", -Ольга Березюк про своє голодування під стінами ЛМР (ВІДЕОта ФОТО)




Сьогодні Ольга Березюк, керівник департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА, оголосила про своє безстрокове голодування під стінами Львівської міськради.

Як зазначила вона у коментарі 032.ua, її акція спровокована тим, що мер Львова ніяк не може вирішити проблему зі сміттям і, можливо, саме такі дії примусять його задуматись і почати приймати якісь міри.

Що каже Ольга Березюк про це, дивіться у нашому відеосюжеті:



"Я буду тут сидіти поки мене не винесуть", -Ольга Березюк про своє голодування під стінами ЛМР (ВІДЕОта ФОТО)




























www.032.ua





В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.