Сегодня: Четверг, 10 Августа 2017 года
Общество

Садовий прокоментував як почувається Березюк і чи не планує він сам голодувати

  •   Илона Мамаева  •   032.ua   •   10538
Садовий прокоментував як почувається Березюк і чи не планує він сам голодувати




Сьогодні мер Львова прокоментував як себе почуває Олег Березюк і чи не планує він сам голодувати.

Як він зазначив у коментарі 032, керівник фракції «Самопоміч» почувається погано.

Нагадаємо, що Олег Березюк почав голодувати вчора, 19 червня, через те, що зі Львова не вивозять сміття.

«Йому важко, бо в нього другий день голодування, казав, що у нього болить голова. Але я думаю він сильна людина, витримає», - додав він.

На запитання чи не планує і він голодувати, він відповів:

«Не знаю, невідомо як буде розгортатися ситуація».


Нагадаємо, сьогодні Ольга Березюк, керівник департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА, оголосила про своє безстрокове голодування під стінами ЛМР. Пізніше до неї підійшов мер Львова і запитав чи не потрібна їй парасолька, бо на вулиці дуже гаряче. 




























www.032.ua





В связи с событиями, происходящими в мире, многие комментарии приобретают всё более оскорбительный, а порой и вовсе экстремистский характер.

В этой связи редакция временно закрывает возможность комментирования на сайте.

Вместе с тем мы с уважением относимся к праву каждого читателя высказывать свое мнение, поэтому мы оставляем возможность обсуждения новостей в наших группах в социальных сетях: Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках, Google+ и Twitter.